Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Drzwiczki kominkowe na wymiar

Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: łódzkie
Firma: Ignif
Powiat: m. Łódź
Email: kontakt@ignif.com
Telefon: 737 580 037
Strona www: http://drzwiczki-kominkowe.pl/
Stan: nowy
   
dodano: 2019.03.14
ważne do: 2019.04.13
wyświetleń: 5

Szczegóły oferty:

Stojąca na doskonałym poziomie firma,  która specjalizuje się w produkcji oraz sprzedaży drzwiczek do kominków. Dokłada największych starań, aby każdy klient był w pełni usatysfakcjonowany z jej usług. W związku z tym drzwiczki produkowane są pod wymiary określone przez klienta. W swojej ofercie ma na chwilę obecną trzy modele, które można dopasować do każdego paleniska. Proponowane drzwiczki można zamontować zarówno w paleniskach otwartych, piecach kaflowych, jak i kominkach nowo budowanych.

Firma wykorzystuje materiały najlepszej jakości. Jej siłą jest także mający świetne kwalifikacje i jednocześnie mający bogate doświadczenie personel, który bardzo dobrze zna się na powierzonej pracy. Przy produkcji drzwiczek nacisk położony jest nie tylko na wykorzystanie materiałów wysokiej jakości, ale także na precyzję wykonania. Firma dba o najmniejsze detale, zdając sobie sprawę z tego doskonale, że często to od nich uzależniony jest efekt końcowy.

Wszystkie wyroby objęte są aż pięcioletnią gwarancją. Firma troszczy się o maksymalne zadowolenie swoich klientów. Z tego powodu proponuje wyroby bardzo dobrej jakości za naprawdę rozsądną cenę.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://drzwiczki-kominkowe.pl/

Reklama
logotyp1 logotyp2 logotyp3