Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Elektromechanik

Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: dolnośląskie
Firma: Experum HR
Powiat: bolesławiecki
Miasto: Bolesławiec
Email: wroclaw@experumhr.pl
Stan: nowy
   
dodano: 2019.03.15
ważne do: 2020.03.09
wyświetleń: 24

Szczegóły oferty:

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 23 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

 

Elektromechanik

miejsce pracy: okolice Bolesławca

nr ref.: 8665/ELM

 

Wymagania:

 • wykształcenie techniczne kierunkowe o profilu elektrycznym lub elektromechanicznym,
 • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
 • znajomość zagadnień z zakresu energetyki, mechaniki ogólnej, hydrauliki siłowej i pneumatyki,
 • mile widziana znajomość języka angielskiego,
 • uprawnienia SEP do 1 kV, 
 • umiejętność pracy w zespole,
 • umiejętność dobrej organizacji czasu pracy i szybkiego uczenia się,
 • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

 

Obowiązki:

 • utrzymanie ciągłości i sprawności instalacji oraz urządzeń używanych w procesie produkcji,
 • diagnozowanie i usuwanie usterek mechanicznych,
 • współpraca z serwisami zewnętrznymi, 
 • współudział w realizacji inwestycji i modernizacji urządzeń.

 

Nasz Klient oferuje:

 • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
 • atrakcyjne wynagrodzenie,
 • pakiet benefitów,
 • możliwość udziału w ciekawych projektach oraz zdobycie cennego doświadczenia,
 • pracę w zgranym i doświadczonym zespole. 

 

 

Prosimy o przesłanie aplikacji (CV) za pomocą formularza:

https://experumhr.elevato.net/pl/8665elm-elektromechanik,ja,1175

 

W swojej aplikacji proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Janusza Dziewita prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Experum HR JANUSZ DZIEWIT, ul. Uczniowska 21, 58-306 Wałbrzych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, a w szczególności mojego wizerunku na potrzeby obecnego procesu rekrutacji/obecnego i przyszłych procesów rekrutacji”

Obowiązek informacyjny: Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Janusz Dziewit prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Experum HR JANUSZ DZIEWIT, ul. Uczniowska 21/126, 58-306 Wałbrzych. 

 

Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane przez administratora w celach rekrutacyjnych, na podstawie art. 221 § 1 Kodeksu Pracy (w przypadku zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę i dostarczenia danych wyłącznie objętych tym przepisem, tj.: imię, nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania, adres do korespondencji, wykształcenie, przebieg dotychczasowego wykształcenia) lub na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody - zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 9 ust. 2 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). 

 

Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym mu wsparcia na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. 

 

Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez czas trwania obecnego procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również na potrzeby przyszłych rekrutacji. W przypadku zakończenia procesu rekrutacyjnego, gdy nie była wyrażana dodatkowa zgoda na przyszłe procesy rekrutacyjne, Pani/Pana dane osobowe będą archiwizowane w celach dowodowych, przez okres właściwy dla upływu przedawnienia roszczeń, który wynosi maksymalnie 10 lat. 

 

Informujemy ponadto, że ma Pan/Pani prawo żądania dostępu do dotyczących Pana/Pani osoby danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pan/Pani cofnąć wyrażoną zgodę w dowolnym momencie, wysyłając informację na adres e-mail [wroclaw@experumhr.pl]. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody przed jej cofnięciem. 

 

Przysługuje ponadto Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych skutkować będzie pominięciem Pana/Pani kandydatury w procedurze rekrutacyjnej. Informujemy, że decyzje dotyczące procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

 
Reklama
logotyp1 logotyp2 logotyp3