Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Inżynier Jakości

Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: dolnośląskie
Firma: Experum HR
Powiat: m. Wrocław
Email: wroclaw@experumhr.pl
Stan: nowy
   
dodano: 2019.03.15
ważne do: 2019.04.14
wyświetleń: 7

Szczegóły oferty:

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 23 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Naszym klientem jestświatowy producent komponentów i rozwiązań technologicznych, dla którego poszukujemy :

 

Inżynier Jakości

miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

nr ref.: 8668/IJ

 

Wymagania:


 • wykształcenie wyższe (wymogiem są studia na wydziale elektroniki),
 • minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
 • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (w mowie i piśmie),
 •  konieczna znajomość IPC-A-610 lub równoważnego standardu jakości w przemyśle elektronicznym,
 •  znajomość IATF 16949 oraz narzędzi takich jak: FC, FMEA, CP, MSA, SPC, 8D),
 •  wysoko rozwinięte umiejętności personalne,
 •  umiejętność pod presją czasu,
 •  umiejętność pracy w zespole.


Obowiązki:

 

 • tworzenie dokumentacji zgodnie z wymaganiami IATF,
 •  przegląd i ulepszanie procesów produkcyjnych,
 • analizowanie problemów oraz wdrożenie analizy statystycznej danych produkcyjnych za pomocą metodologii Six Sigma,
 • ciągłe doskonalenie procesu produkcyjnego.
 •  współpraca z innymi działami firmy.

 

Nasz Klient oferuje:

 

 •  rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
 • umowę o pracę,
 •  benefity pozapłacowe w tym: opieka medyczna, ubezpieczenie, karty sportowe, sekcje sportowe, kantynę pracownicza

 

 

Prosimy o przesłanie aplikacji (CV) za pomocą formularza:


https://experumhr.elevato.net/pl/8668ij-inzynier-jakosci,ja,1178 


W swojej aplikacji proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Janusza Dziewita prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Experum HR JANUSZ DZIEWIT, ul. Uczniowska 21, 58-306 Wałbrzych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, a w szczególności mojego wizerunku na potrzeby obecnego procesu rekrutacji/obecnego i przyszłych procesów rekrutacji”


Obowiązek informacyjny: Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Janusz Dziewit prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Experum HR JANUSZ DZIEWIT, ul. Uczniowska 21/126, 58-306 Wałbrzych.


Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane przez administratora w celach rekrutacyjnych, na podstawie art. 221 § 1 Kodeksu Pracy (w przypadku zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę i dostarczenia danych wyłącznie objętych tym przepisem, tj.: imię, nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania, adres do korespondencji, wykształcenie, przebieg dotychczasowego wykształcenia) lub na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody - zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 9 ust. 2 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).


Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym mu wsparcia na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.


Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez czas trwania obecnego procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również na potrzeby przyszłych rekrutacji. W przypadku zakończenia procesu rekrutacyjnego, gdy nie była wyrażana dodatkowa zgoda na przyszłe procesy rekrutacyjne, Pani/Pana dane osobowe będą archiwizowane w celach dowodowych, przez okres właściwy dla upływu przedawnienia roszczeń, który wynosi maksymalnie 10 lat.


Informujemy ponadto, że ma Pan/Pani prawo żądania dostępu do dotyczących Pana/Pani osoby danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pan/Pani cofnąć wyrażoną zgodę w dowolnym momencie, wysyłając informację na adres e-mail [wroclaw@experumhr.pl]. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody przed jej cofnięciem.


Przysługuje ponadto Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych skutkować będzie pominięciem Pana/Pani kandydatury w procedurze rekrutacyjnej. Informujemy, że decyzje dotyczące procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

Reklama
logotyp1 logotyp2 logotyp3