Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Technolog produktu

Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: dolnośląskie
Firma: Experum HR
Powiat: lwówecki
Miasto: Lwówek Śląski
Email: wroclaw@experumhr.pl
Stan: nowy
   
dodano: 2019.03.15
ważne do: 2020.03.09
wyświetleń: 22

Szczegóły oferty:

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 23 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży elektrotechniki i mechatroniki, poszukujemy osoby na stanowisko:


Technolog produktu

miejsce pracy: Lwówek Śląski

nr ref.: 8672/TP


Wymagania:

 • preferowane wyższe wykształcenie (Elektronika, Elektrotechnika, bądź pokrewne), 
 • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego na poziomie minimum B1,
 • co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
 • umiejętność tworzenia i czytania dokumentacji technicznej,
 • znajomość oprogramowania CAD CAM oraz biegła znajomość obsługi komputera w tym pakietu MS Office,
 • znajomość oprogramowania SAP oraz technologii spawania będzie dodatkowym atutem.


Obowiązki:

 • tworzenie dokumentacji technicznej produktów,
 • wprowadzanie struktury produktów do systemu ERP,
 • wsparcie techniczne przy realizacji procesu produkcyjnego,
 • opracowywanie ofert oraz kalkulacji cenowych.


Nasz Klient oferuje:

 • możliwość zdobycia doświadczenia w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku poprzez udział w ciekawych i złożonych projektach,
 • możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach,
 • pakiet socjalny.Prosimy o przesłanie aplikacji (CV) za pomocą formularza:

https://experumhr.elevato.net/pl/8672tp-technolog-produktu,ja,1182


W swojej aplikacji proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Janusza Dziewita prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Experum HR JANUSZ DZIEWIT, ul. Uczniowska 21, 58-306 Wałbrzych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, a w szczególności mojego wizerunku na potrzeby obecnego procesu rekrutacji/obecnego i przyszłych procesów rekrutacji”

Obowiązek informacyjny: Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Janusz Dziewit prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Experum HR JANUSZ DZIEWIT, ul. Uczniowska 21/126, 58-306 Wałbrzych. 


Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane przez administratora w celach rekrutacyjnych, na podstawie art. 221 § 1 Kodeksu Pracy (w przypadku zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę i dostarczenia danych wyłącznie objętych tym przepisem, tj.: imię, nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania, adres do korespondencji, wykształcenie, przebieg dotychczasowego wykształcenia) lub na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody - zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 9 ust. 2 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). 


Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym mu wsparcia na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. 


Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez czas trwania obecnego procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również na potrzeby przyszłych rekrutacji. W przypadku zakończenia procesu rekrutacyjnego, gdy nie była wyrażana dodatkowa zgoda na przyszłe procesy rekrutacyjne, Pani/Pana dane osobowe będą archiwizowane w celach dowodowych, przez okres właściwy dla upływu przedawnienia roszczeń, który wynosi maksymalnie 10 lat. 


Informujemy ponadto, że ma Pan/Pani prawo żądania dostępu do dotyczących Pana/Pani osoby danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pan/Pani cofnąć wyrażoną zgodę w dowolnym momencie, wysyłając informację na adres e-mail [wroclaw@experumhr.pl]. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody przed jej cofnięciem. 


Przysługuje ponadto Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych skutkować będzie pominięciem Pana/Pani kandydatury w procedurze rekrutacyjnej. Informujemy, że decyzje dotyczące procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

 

Reklama
logotyp1 logotyp2 logotyp3