Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Magnes neodymowy do łowienia w wodzie UM 65x45 siła ~ 230 KG

Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: mazowieckie
Firma: dhit
Powiat: m. Warszawa
Miasto: polska
Email: myone200882@gmail.com
Telefon: 888999898
Strona www: xinxin.pl
Stan: nowy
   
dodano: 2019.09.11
ważne do: 2020.09.05
wyświetleń: 24

Szczegóły oferty:

Przedmiotem ogłoszenia jest magnes neodymowy z uchwytem, wykonany na bazie dwóch magnesów neodymowych, najmocniejszych obecnie na Polskim rynku. Magnesy neodymowe zamocowane są w metalowej obudowie, do których wkręcane są ucha z oczkiem do liny.

Aktualne rozwiązanie było do tej pory nieznane i niespotykane na polskim rynku, a poprzez umieszczenie dwóch magnesów neodymowych w jednej obudowie zwiększamy dwukrotnie moc obudowy czynnej co daje dwukrotnie większą siłę magnesu przez co zapewnia skuteczniejsze przeszukiwanie terenu np. (studni). W zależności od kierunku działania siły magnetycznej istnieje możliwość wkręcenia śrub od czoła uchwytu, bądź w jego boczne ściany. Siła uchwytów magnetycznych zależy w dużej mierze od grubości metalowego elementu, do którego przyczepiany jest uchwyt oraz od szczeliny pomiędzy magnesem z uchwytem, a metalową powierzchnią oraz od kierunku działania siły oraz od długości ramienia działania siły i obciążenia magnesu.

Dostępne magnesy do łowienia z uchwytem o sile od ~ 180 kg do ~ 1080 kg.

O NAS

Działamy na rynku od 2005 roku dawniej jako Xinxin Polska. Specjalizujemy się w produkcji, imporcie oraz sprzedaży silnych magnesów neodymowych wysokiej jakości. Zdecydowaliśmy się na współpracę z przedsiębiorstwami z całego świata, dzięki czemu możemy produkować nie tylko magnesy neodymowe, ale również wszelkiego rodzaju narzędzia z magnesami. Jako marka Dhit Sp. z o.o. działamy od 2017 roku. Nasza oferta jest zawsze indywidualnie dopasowana do oczekiwań i potrzeb Klienta, dzięki czemu w naszym sklepie znajdziecie Państwo magnesy neodymowe w różnych rozmiarach i kształcie, w tym: magnesy walcowe, płytkowe, pierścieniowe, uchwyty magnetyczne i inne magnesy neodymowe na zamówienie.

Więcej informacji na naszej stronie https://xinxin.pl
telefon: +48 22 499 98 98
e-mail: bok@dhit.pl

Reklama
logotyp1 logotyp2 logotyp3