Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Pracownik fizyczny - Olsztynek

Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: warmińsko-mazurskie
Firma: ABOVOSolutions
Powiat: m. Olsztyn
Email: rekrutacja@abovosolutions.eu
Stan: nowy
   
dodano: 2019.11.06
ważne do: 2020.02.04
wyświetleń: 5

Szczegóły oferty:

STANOWISKO: PRACOWNIK FIZYCZNY

LOKALIZACJA: Ameryka / k. Olsztynka

Do zakresu obowiązków pracownika fizycznego będzie należało wsparcie ekipy porządkowej na obiekcie w prostych pracach bieżących, typu zamiatanie, mycie podłóg, teren zewnętrzny. Zatrudnienie jest bezpośrednio przez firmę, z powodu obowiązków dotyczących odśnieżania dachu hali powyżej 3 metrów.

Od kandydata oczekujemy posiadania prawo jazdy kat. B oraz mile widziane jest doświadczenie w wykonywaniu podobnych prac.

Oferujemy zatrudnienie bezpośrednio przez firmę, umowę zlecenie, stawkę 12 zł netto i stabilne zatrudnienie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Prosimy zamieścić poniższą klauzulę w CV:
Udzielam zgody w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a i art. 9 ust.2 lit. a, ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) Dz. Urz. UE L 2016.119.1 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Administratorem danych osobowych ujawnionych przez kandydatów w dokumentach rekrutacyjnych jest w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Wagonowej 5-7. Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko i będą przechowywane 12 miesięcy.
Po tym okresie są usuwane, a dane kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Kandydatom przysługuje prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz do cofnięcia zgody. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie jest możliwe zrealizowanie celu, o którym mowa powyżej. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych.
Dodatkowo, Twoje dane mogą być udostępniane: dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k. - Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego - Nr certyfikatu 18016 - z siedzibą we Wrocławiu.

Reklama
logotyp1 logotyp2 logotyp3