Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Kurs CPC Kalisz 6,7,8 luty 2020

Cena: 1 400,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: wielkopolskie
Firma: Koal
Powiat: m. Kalisz
Miasto: Kalisz
Kod pocztowy: 20-701
Email: koalkurs@onet.pl
Telefon: 536499499
Strona www: http://www.koal.com.pl
Stan: nowy
   
dodano: 2020.01.14
ważne do: 2021.01.08
wyświetleń: 33

Szczegóły oferty:

Kurs Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego- Kalisz marzec 2020r, Ckz

Chcesz uzyskać licencję transportową czy też spedycyjną na terenie całej unii europejskiej ?

Zapraszamy na szkolenie do  Kalisza : Kurs Certyfikat Kompetencji Zawodowych Ckz (przewoźnika drogowego rzeczy oraz  spedycja)

Firma Koal serdecznie zaprasza do Kalisza na  weekendowy kurs w Kaliszu w dniach 6,7,8 marzec 2020r ( 3dni)

Celem kursu Ckz jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-ro godzinnego egzaminu i otrzymania certyfikatu kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego , dzięki któremu to będziecie Państwo mogli założyć  lub zarządzać firmą transportową jak również spedycyjną, a przede wszystkim otrzymać licencję na transport rzeczy w kraju i za granica oraz licencję spedycyjną międzynarodową. Certyfikat uzyskany w Polsce ważny jest w Całej Unii Europejskiej . 

Kursanci firmy Koal otrzymują wszystkie niezbędne pomoce  w postaci testów wielokrotnego wyboru ok. 2500 pytań ,  również omawiamy wszystkie przykładowe zadania, z którymi zetkną się Państwo  na egzaminie oraz wiele innych, cennych pomocy….  W odróżnieniu od amatorskich ośrodków nasza firma od 12 lat opiekuje się każdym kursantem od początku szkolenia ,aż do uzyskania pozytywnego wyniku z egzaminu  97% ZDAWALNOŚCI ZA PIERWSZYM PODEJŚCIEM .

Serdecznie zapraszamy na kurs Ckz certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego do Kalisza osoby ,które nigdy nie miały do czynienia z transportem  - dla nas wystarczy by kursant czy też kursantka  potrafiła mówić po polsku, umiała posługiwać się kalkulatorem i miała ukończone 18 lat , gdyż jest to warunek uzyskania certyfikatu kompetencji. Nasi wykładowcy dołożą wszelkich starań by Państwo podeszli do egzaminu tylko raz i otrzymali wynik pozytywny z egzaminu. Zajęcia prowadzić będzie Pani Violetta  Jankowska ( patrz opinie na stronie Koal).

 

Serdecznie zapraszamy KOAL. Aktualne terminy i miasta gdzie uczymy na stronie firmy koal.com.pl 

zapraszamy

tel:  536 499 499

http://www.koal.com.pl

cena szkolenia: 1400zł

 
Reklama
logotyp1 logotyp2 logotyp3