Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Specjalista Inżynieryjno-Techniczny (ochrona środowiska)

Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: dolnośląskie
Firma: Experum HR
Powiat: m. Wrocław
Miasto: Wrocław
Email: wroclaw@experumhr.pl
Stan: nowy
   
dodano: 2020.01.15
ważne do: 2020.02.14
wyświetleń: 6

Szczegóły oferty:

Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 24 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista Inżynieryjno-Techniczny (ochrona środowiska)

miejsce pracy: Wrocław

nr ref.: 8753/SI

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne,

- minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

- znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,

- wiedza z zakresu prawa ochrony środowiska oraz doświadczenie w kontaktach z organami ochrony środowiska,

- kwalifikacje w zakresie modelowania rozprzestrzeniania zanieczyszczeń powietrza przy użyciu oprogramowania specjalistycznego,

- znajomość procesów i technologii oczyszczania gazów odlotowych oraz monitoringu i ochrony powietrza atmosferycznego,

- znajomość i umiejętność obsługi i analizy wyników oprzyrządowania pomiarowego,

- biegłość w zakresie opracowywania pozwoleń emisyjnych na wprowadzanie do środowiska substancji i energii: zintegrowanych i sektorowych (w zakresie emisji pyłów i gazów do powietrza),

- praktyka w obliczaniu emisji CO2 z instalacji, umiejętność przygotowywania sprawozdań.

Obowiązki:

- realizacja prac badawczo-projektowych w obszarze ochrony środowiska, głównie w tematyce ochrony powietrza,

- przygotowywanie sprawozdań,

- rozpoznawanie potrzeb klientów oraz trendów rynkowych,

- kreowanie nowych, innowacyjnych rozwiązań,

- udział w spotkaniach biznesowych z klientami.

Nasz Klient oferuje:

- możliwość rozwoju i doskonalenia kompetencji zawodowych na gruncie naukowo-badawczym w wykwalifikowanym zespole specjalistów,

- zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

- premie uzależnione od wyników pracy,

- atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, pracowniczy program emerytalny, kurs języka angielskiego).

 

Prosimy o przesłanie aplikacji (CV) za pomocą formularza:

https://experumhr.elevato.net/pl/8753si-specjalista-inzynieryjno-techniczny,ja,1263

lub za pomocą e-mail: wroclaw@experumhr.pl

W swojej aplikacji proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Janusza Dziewita prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Experum HR JANUSZ DZIEWIT, ul. Karola Szajnochy 11/5, 50-076 Wrocław, zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, a w szczególności mojego wizerunku na potrzeby obecnego procesu rekrutacji/obecnego i przyszłych procesów rekrutacji”

Obowiązek informacyjny: Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Janusz Dziewit prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Experum HR JANUSZ DZIEWIT ul. Karola Szajnochy 11/5, 50-076 Wrocław.

Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane przez administratora w celach rekrutacyjnych, na podstawie art.

221 § 1 Kodeksu Pracy (w przypadku zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę i dostarczenia danych wyłącznie objętych tym przepisem, tj.: imię, nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania, adres do korespondencji, wykształcenie, przebieg dotychczasowego wykształcenia) lub na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody - zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 9 ust. 2 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym mu wsparcia na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.

Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez czas trwania obecnego procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również na potrzeby przyszłych rekrutacji. W przypadku zakończenia procesu rekrutacyjnego, gdy nie była wyrażana dodatkowa zgoda na przyszłe procesy rekrutacyjne, Pani/Pana dane osobowe będą archiwizowane w celach dowodowych, przez okres właściwy dla upływu przedawnienia roszczeń, który wynosi maksymalnie 10 lat. 

Informujemy ponadto, że ma Pan/Pani prawo żądania dostępu do dotyczących Pana/Pani osoby danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pan/Pani cofnąć wyrażoną zgodę w dowolnym momencie, wysyłając informację na adres e-mail [wroclaw@experumhr.pl]. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje ponadto Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych skutkować będzie pominięciem Pana/Pani kandydatury w procedurze rekrutacyjnej. Informujemy, że decyzje dotyczące procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

Reklama
logotyp1 logotyp2 logotyp3