Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Supermarket spożywczy online Tarnów, Nowy Sącz

Cena: 250,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: małopolskie
Firma: Zakupy Online
Powiat: tarnowski
Miasto: Tarnów
Kod pocztowy: 33-100
Ulica: Lwowska
Email: zakupyonline.marketing@gmail.com
Telefon: 146913013
Strona www: https://zakupyonline.com.pl/
Stan: nowy
   
dodano: 2020.05.20
ważne do: 2020.06.19
wyświetleń: 7

Szczegóły oferty:

Zakupy spożywcze przez internet! Zakupy online Tarnów, Nowy Sącz oraz okolice! Zrób zakupy jednym kliknięciem bez wychodzenia z domu.

 

Oferujemy produkty od lokalnych rolników! Dzięki naszej wyjątkowej współpracy z rolnikami tarnowskimi i sądeckimi, możemy udostępnić Państwu owoce, warzywa oraz jajka pochodzące wyłącznie z naturalnych chowów i upraw, pozbawione chemii. Dodatkowo nasze produkty pakowane są z najwyższą starannością, zawsze z myślą o naszych klientach. Posiadamy szeroki asortyment produktów, chemii i kosmetyków. Oferujemy także robione przez nas żele antybakteryjne!

 

Wejdź na naszą stronę – wybierz produkty, które chcesz kupić, podaj nam swój adres i zapłać. Nasz dostawca doręczy zakupy prosto pod Twoje drzwi już na następny dzień roboczy, a my możemy zapewnić, że dostawa odbędzie się całkowicie bezkontaktowo. Dodatkowo oferujemy darmową dostawę produktów od 250 zł. Wystarczy zadzwonić pod numer podany poniżej. Nasz konsultant odbierze od Państwa listę produktów i zrobi zakupy, przeprowadzi przez płatność na naszym sklepie oraz pomoże w doborze produktów.

 

Tarnów: - +48 14 691 30 13

Nowy Sącz: +48 18 540 58 17

WEJDŹ NA NASZĄ STRONĘ I ZRÓB ZAKUPY ONLINE http://www.zakupyonline.com.pl

Reklama
logotyp1 logotyp2 logotyp3