Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Polityka prywatności

 

Regulamin portalu MocOfert

Administratorem portalu "www.mocofert.pl" jest spółka Mocofert

z siedzibą: Kraków, ul. Rakowicka 10 31-511 Kraków

wpisana do rejestru przedsiębiorców i firm przez prowadzonego przez Sąd Rejonowy Krakowa,

W ramach portalu ogłoszeniwoego  www.mocofert.pl świadczymy bezpłatne usługi do do zamieszczania darmowych i bezpłatnych ogłoszeń w wybranych częściach portalu.
Nasz regulamin przewiduje zasady udostępniania, zakładania, likwidacji i wykorzystania indywidualnego konta Użytkownika oraz dostępu do zamieszczania ogłoszeń.
Regulamin bardzo rygorystycznie przestrzega i określa prawa i obowiązki Użytkowników portalu MocOfert.

Użytkownik ma prawo do dodawania bezpłatnych i darmowych ogłoszeń na w portalu www.mocofert.pl; Użytkownikiem konta portalu mocofert może zostać każda osoba  posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych.

Przy dodawaniu ogłoszeń do poratlu  Mocofert

Użytkownik otrzymuje rejestruje  bezpłatne konto w serwisie www.mocofert.pl przyporządkowane do adresu e-mail który zosatał podany przez uzytkownika podczas rejestracji, możliwe jest też dodawanie darmowych ogłoszeń bez rejestracji co wiąże się z małymi ograniczeniami serwisu. Po zaakceptowaniu naszego regulaminu oraz wypełnieniu formularza rejestracyjnego. Użytkownikowi nadajemy prawo do pełnego korzystania z zarejestrowanego konta. Użytkownik, który rejestruje konto na portalu MocOfert.pl, potwierdza zgodność danych ze stanem faktycznym przy rejestracji.

Katalog firm który posiada portal MocOfert jest umożliwienie Użytkownikom dodawanie informacji o firmach i usługach w danej branży działających na terenie Polski.

Tylko Użytkownicy, którzy założyli konto w serwisie www.mocofert.pl mogą publikować, edytować oraz kasować swoje ogłoszenia MocOfert.pl Podmioty które dodały ogłoszenie bez rejestracji nie mają takiej możliwości.

Użytkownik, dodając bezpłatne ogłoszenie na Portalu MocOfert, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal MocOfert nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczanych ogłoszeń przez Użytkowników na darmowym portalu www.mocofrt.pl

Rygorystycznie zabraniamy Użytkownikom portalu www.mocofert.pl publikowanie treści sprzecznych z prawem Rzecz Pospolitej Polski.
Zabronione jest wielokrotne dodawanie powtarzających ogłoszeń w tych samych kategoriach lub różnych działach.
Zabraniamy również publikowania ogłoszeń noszących  charakter przestępstwa, oraz łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie ogłoszeń rażąco naruszających etykietę oraz zasady pisowni języka polskiego. Wszystkie sprzeczne ogłoszenia prosimy kieriować do zespołu Administracyjnego Portalu MocOfert.pl

Portal MocOfert  zastrzega sobie prawo do usuwania ogłoszeń niezgodnych z  regulaminem, jak również prawo do blokowania kont Użytkownikom naruszającym regulamin www.mocofet.pl.

Darmowy Portal MocOfet dołoży wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu oraz postara udzielić się pomocy przy  rozwiązywaniu problemów dotyczących dotyczących dodawania ogłoszeń.
Serwis MocOfert zastrzega sobie prawo do wyłączenia portalu bez podawania przyczyn.

Rejestracja:

Portal MocOfert nie weryfikuje danych identyfikacyjnych Użytkownika podanych przy rejestracji. Większość ogłoszeń dodawanych na portalu Mocofert dodawanych jest  anonimowo, chyba że Użytkownik zdecyduje inaczej.
Administratorem portalu www.mocofert.pl spółka MocOfert. Wszelkie uwagi i sugestie dotyczące funkcjonowania serwisu proszę kierować na adres  biuro@mocofert.pl


Reklama
logotyp1 logotyp2 logotyp3