Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Tanie Ubezpieczenia Kraków

Tanie Ubezpieczenie Kraków

Nasza  agencja ubezpieczeniowa Twierdza Tanie-ubezpieczenie-krakow24.pl Ubezpieczenia Kraków to jedna z najlepszych Agencji w Krakowie. Rocznie obsługujemy kila tysięcy klientów. Nasza agencja ubezpieczeniowa specjalizuje się w dobieraniu najtańszych ubezpieczeń, zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm.

Specjalizujemy się w sprzedaży następujących ubezpieczeń:

Cały czas śledzimy najlepsze oferty towarzystw ubezpieczeniowych które w szczególności posiadają tanie ubezpieczenia komunikacyjne głównie tanie ubezpieczenie OC dzięki temu nie musisz już szukać najniższej stawki za ubezpieczenie OC AC wystarczy że przejdziesz do zakładki Kalkulator OC i sam oblicz swoją składkę za tanie ubezpieczenie OC lub Autocasco

Nasze Towarzystwo wypowiada umowy z poprzednimi zakładami ubezpieczeń,  przenosimy zniżki z poprzednich zakładów ubezpieczeń, negocjujemy oferty, przypominamy o zbliżających się ratach oraz kończących się polisach telefonicznie podamy też  najkorzystniejszej stawki tanie  ubezpieczenia OC na kolejny rok.

Serdecznie zapraszamy do naszego biura ubezpieczeniowego Twierdza gdzie załatwisz wszystkie sprawy na miejscu z profesjonalną obsługą .

Reklama
logotyp1 logotyp2 logotyp3